Vācieši ir izlaiduši uzlabotu VW Golf R 333 sēriju ar ierobežotu tirāžu

Pēdējā laikā internetā bieži uzpeld ziņas par Golf saimes paplašināšanos no vācu koncerna Volkswagen. Šoreiz ierobežota VW Golf R 333 hečbeka variācija tiek prezentēta spilgti dzeltenā krāsā ar spīdīgi melnu jumtu un papildu ārējiem pielāgojumiem, kas pieejami tikai prezentētajam jaunumam.

Pārveidotais Changan Eado Plus sasniedza Krieviju

Changan Auto Corporation budžeta klases Eado Plus sēriju izlaiž kopš 2018. gada, bet Krievijas tirgum auto dīleru plauktos parādījās pavisam nesen, un uzreiz atjauninātā versijā ar modificētiem bamperiem, radiatora režģi un sānu detaļām, kuras galvas optika vienmērīgi ieiet.

Vecas automašīnas Vācijas muzejā

Vācijas Transporta muzejs ir Vācijas muzeja filiāle. Tas aizņem atsevišķu lielu istabu, kas sadalīta 3 istabās. Ieeja un ekskursijas sākums (tas ir, pašpārbaude) sākas no halles numur 3 un tad caur halli numur 2, kur var apskatīt dažādas auto detaļas ārzemju auto

Konceptauto Cisitalia 202E

Šī gada Ženēvas autoizstādē tika demonstrēts satriecošs jauns konceptauto, ko projektējuši un uzbūvējuši Turīnas Eiropas Dizaina institūta studenti.

Elektromagnētiskā koncepcija Mithos

Elektromagnētiskais transportlīdzeklis (EV) Mithos ir portugāļu dizainera Tiago Migela Inacio radījums.

Auto lombards ērta kreditēšana

Viens no populārākajiem iekšzemes kreditēšanas veidiem mūsdienās ir automašīnu lombards.

Toyota Avanza saņēma jaunu paaudzi

Toyota Avanza pārgāja uz jaunu paaudzi, kā rezultātā DNGA arhitektūra atvadījās no rāmja konstrukcijas un ieguva priekšējo riteņu piedziņu. Turklāt tika ievērojami paplašināts automašīnu dzinēju klāsts, kā arī tika pabeigts dizains. Pilns būtisko jauninājumu saraksts - zemāk.

Pārdošanā nonāca budžeta klases sedans Skoda Slavia

Jaunais Skoda Slavia sedans nonāk sērijā. Nākamais budžeta modelis no Čehijas parādīs pircējiem visas priekšrocības, ko sniedz moderna lēta automašīna, kas lepojas ar pilnīgi saprātīgu iespēju kopumu un labu izskatu. Tālāk ir sniegta detalizēta novitātes analīze.

Citroen C3 Aircross pārdzīvo sejas korekciju

Citroen C3 Aircross ir labs vidējas klases franču krosovers, ko šobrīd labi pārdod daudzās Austrumeiropas valstīs. Automašīnai trūkst zvaigžņu no debesīm un tā stingri ieņem savu budžeta nišu, piedāvājot pircējiem saprātīgu iespēju komplektu par nelielu naudu. Nesen modelis saņēma pieticīgu

Mitsubishi Airtrek ienāk Eiropas tirgū

Eiropas tirgū ienāk vēl viens jauns Mitsubishi Airtrek krosovers. Auto sola labu tehnisko aprīkojumu, konkurētspējīgu izskatu, kā arī tehnisko aprīkojumu, kas ļoti atšķiras no tā līdziniekiem. Kādas ziņas ir, ka šis modelis kļūs pilnīgi elektrisks. Tālāk mēs jums pastāstīsim par visām šī jaunuma
Лучший автомобиль
Vietnē Autodoc.LV plaša eļļu izvēle automašīnai