Vecas automašīnas Vācijas muzejā

Vācijas Transporta muzejs ir Vācijas muzeja filiāle. Tas aizņem atsevišķu lielu istabu, kas sadalīta 3 istabās. Ieeja un ekskursijas sākums (tas ir, pašpārbaude) sākas no halles numur 3 un tad caur halli numur 2, kur var apskatīt dažādas auto detaļas ārzemju auto, līdz pirmajai zālei.Ieejas biļete maksā 6 eiro .

Patiesībā biļetes kā tādas nav. Pie kases tiek izsniegta lipīga uzlīme, kas nozīmē samaksu un apskates iespēju. Protams, var izlīst cauri nemaksājot, bet nav pārliecības, ka viņus kaut kur nenoķers un neizspārdīs.Vācu transporta muzeja trešajā zālē pie biļešu kases ir liels veikals, kur var nopirkt. grāmatas par Ford vai Porsche auto vēsturi, kā arī vēl kāds obligāts sīkums.Tā kā muzejs veidots vairumam muzeju raksturīgā stilā - interaktivitāte un pieejamība - lai gan lielāko daļu eksponātu nevar aiztikt, ir arī tādi, kur var velciet pārnesumu sviru vai nospiediet dažas atsperes ar savām rokām. Arī pirmajā (Nr. 3) zālē atrodas kafejnīca un rotaļu laukums ar dizaineriem. Transporta tēmai ir senas eksponātu vākšanas tradīcijas. Jau 1925. gadā notika pirmā Vācijas transporta izstāde, kurā piedalījās toreizējie transportlīdzekļu ražotāji. Izstādes dalībnieki no Vācijas un Austrijas piedāvāja jaunākos sasniegumus: no dzelzceļa līnijas projekta līdz dzelzceļa sakaru uzņēmuma modelim. Pārskatīšanai tika prezentētas arī jaunas automašīnas un ielu transporta darbi. Izstādes simbols bija 41 metru augsta bāka, no kuras varēja apbrīnot Alpus. Kur viņš atrodas, nav zināms.Kopš tā laika muzeja fondi ir vairākkārt pieauguši. Ko viņi piedāvā apmeklētājam, varat pārliecināties pats. Pirmā zāle ir sadalīta divos stāvos un vairākās minizālēs. Lai gan interesantākais ir pirmajā stāvā, arī otrais ir apskates vērts.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Milzu Kia Telluride apskats

Kia beidzot laidis klajā patiesi lielu automašīnu.

Hyundai atklāj jaunu Santa Cruz pikapu

Hyundai ir izlaidis videoklipu, kuru visi fani ir gaidījuši ar nepacietību, parādot Santa Cruz pikapa iespējas.

Toyota Avanza saņēma jaunu paaudzi

Toyota Avanza pārgāja uz jaunu paaudzi, kā rezultātā DNGA arhitektūra atvadījās no rāmja konstrukcijas un ieguva priekšējo riteņu piedziņu. Turklāt tika ievērojami paplašināts automašīnu dzinēju klāsts, kā arī tika pabeigts dizains. Pilns būtisko jauninājumu saraksts - zemāk.

Auto lombards ērta kreditēšana

Viens no populārākajiem iekšzemes kreditēšanas veidiem mūsdienās ir automašīnu lombards.

Konceptauto Cisitalia 202E

Šī gada Ženēvas autoizstādē tika demonstrēts satriecošs jauns konceptauto, ko projektējuši un uzbūvējuši Turīnas Eiropas Dizaina institūta studenti.
Лучший автомобиль