Indiete Mahindra izlaidīs budžeta krosoveru

Iekšējās personas ziņo par interesantām ziņām no Indijas.

Presē izdevās uzzināt, ka Indijas auto gigants Mahindra drīz priecēs savus fanus ar jaunu modeli. Mēs runājam par budžeta pāreju. Tiek pieņemts, ka mašīna būs paredzēta plašām masām.

Iespējams, ka indieši mēģinās orientēties uz Amerikas tirgu. Tomēr līdz šim prioritāte ir tikai Āzijas valstis.
Modelis būs pilnpiedziņas. Jau tagad ir zināms, ka tiks izmantota W601 platforma. Piedāvājumā ir gan dīzeļa, gan benzīna dzinēji. Ražotāji īpašu uzmanību pievērš drošības sistēmai.

Arī kastē nebūs problēmu. Nodrošina gan mehāniku, gan automātiku. Tomēr nav vērts līdz šim sasteigt lietas. Un viss tāpēc, ka oficiālā modeļa prezentācija notiks tikai 2022. gada vasarā. Mums būs jābūt pacietīgiem. Pagaidām viss izskatās daudzsološi.

Atgādināsim, ka prezentētais zīmols ir pazīstams visā pasaulē ar savu unikālo trīsriteņu motociklu ar jumtu. Šis tehnoloģiju brīnums regulāri nonāk neparastāko transportlīdzekļu topos. Šķiet, ka tagad indiāņu mērķis ir radīt kaut ko stabilāku.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Jaunais hečbeks Peugeot 308 pārsteidz ar tehnisko potenciālu

"Trešais" Peugeot 308 beidzot tika prezentēts 2021. gada marta beigās.

Pārveidotais Changan Eado Plus sasniedza Krieviju

Changan Auto Corporation budžeta klases Eado Plus sēriju izlaiž kopš 2018. gada, bet Krievijas tirgum auto dīleru plauktos parādījās pavisam nesen, un uzreiz atjauninātā versijā ar modificētiem bamperiem, radiatora režģi un sānu detaļām, kuras galvas optika vienmērīgi ieiet.

Vācieši ir izlaiduši uzlabotu VW Golf R 333 sēriju ar ierobežotu tirāžu

Pēdējā laikā internetā bieži uzpeld ziņas par Golf saimes paplašināšanos no vācu koncerna Volkswagen. Šoreiz ierobežota VW Golf R 333 hečbeka variācija tiek prezentēta spilgti dzeltenā krāsā ar spīdīgi melnu jumtu un papildu ārējiem pielāgojumiem, kas pieejami tikai prezentētajam jaunumam.
Лучший автомобиль