Pārdošanā nonāca budžeta klases sedans Skoda Slavia

Jaunais Skoda Slavia sedans nonāk sērijā. Nākamais budžeta modelis no Čehijas parādīs pircējiem visas priekšrocības, ko sniedz moderna lēta automašīna, kas lepojas ar pilnīgi saprātīgu iespēju kopumu un labu izskatu. Tālāk ir sniegta detalizēta novitātes analīze.
Skoda Slavia ir veidota uz MQB-A0-IN platformas, kas tika izmantota arī Kushaq SUV. Tajā pašā laikā modeļa montāža tiks veikta Indijā, kur ir ne tikai visa nepieciešamā infrastruktūra, bet arī simtiem un pat tūkstošiem lētu strādnieku, kas arī labvēlīgi ietekmē automašīnas galīgās izmaksas.

Tagad par modeļa tehnisko aprīkojumu. Šeit to pārstāv pārsvarā benzīna dzinēju līnija ar vidējo jaudu 120 ZS. Tomēr ir arī jaudīgākas iespējas, piemēram, četrcilindru 1,5 TSI, kas jau ietver 150 ZS. un 250 ņūtonmetru griezes moments.
Automašīnas izskats neizraisa kaut kādu bijību, taču tas ir izdarīts glīti un diezgan pievilcīgi. Salonā ir mīksti, ērti sēdekļi, sākuma līmeņa klimata kontrole, vadītāja palīgi un digitālais instrumentu panelis. Kopumā tas ir labs iespēju komplekts vidējas klases sedanam.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Ideju pielāgošana: Gazer CM-6007 multimediju sistēma

Jebkuru Eiropas automašīnu šodien var pārveidot pēc jūsu ieskata.

Labākās idejas par stūres regulēšanu

Stūres regulēšana šodien noderēs ikvienam autobraucējam, kurš vēlas atjaunināt iecienītās automašīnas interjeru.

Audi iepazīstina ar e-tron GT premium elektrisko sedanu

E-tron GT elektriskā sporta automašīna no Audi beidzot ir iegājusi konveijerā.

Bruņots Kanādas apvidus auto Gurkha

Šis nežēlīgais apvidus auto no Kanādas iepūtīs jūsu iztēli.

Milzu Kia Telluride apskats

Kia beidzot laidis klajā patiesi lielu automašīnu.
Лучший автомобиль