Bruņots Kanādas apvidus auto Gurkha

Šis nežēlīgais apvidus auto no Kanādas iepūtīs jūsu iztēli.

Kopš 2011. gada tiek ražotas dažādas mašīnas modifikācijas. Pats uzņēmums atrodas Ontario. Šobrīd šo "monstru" aktīvi izmanto dažādas tiesībaizsardzības iestādes (no Singapūras, ASV un Lībijas).

Personīgiem mērķiem var iegādāties arī automašīnu. 2012. gada modelis jums izmaksās aptuveni 320 000 eiro. Starp priekšrocībām ir svarīgi izcelt 6,7 litru turbodīzeli. Tās jauda ir 400 zirgspēki vienlaikus.

Atcerieties, ka šādus modeļus ļoti bieži iegādājas automašīnu entuziasti, kuri mīl tūningu. Tāpēc, visticamāk, jūs varēsiet iegādāties uzlabotu modifikāciju. Mūsdienās Gurkha bieži ir aprīkota ar balstiekārtām, kas pārvietojas ilgi, un pat sporta riteņiem.

Ir svarīgi norādīt, ka rūpnīcas audio sistēma nepiedāvā plašu priekšrocību klāstu. Tāpēc, pērkot, noteikti precizējiet šo punktu. Kas attiecas uz bruņām, tas pieder B7 klasei. Pārbaudes laikā ražotājs parādīja, ka lodes burtiski lido no ķermeņa. Lieliska iespēja piedzīvojumu meklētājiem, kuriem patīk ekstrēmi ceļojumi pa Āfriku.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Vācieši ir izlaiduši uzlabotu VW Golf R 333 sēriju ar ierobežotu tirāžu

Pēdējā laikā internetā bieži uzpeld ziņas par Golf saimes paplašināšanos no vācu koncerna Volkswagen. Šoreiz ierobežota VW Golf R 333 hečbeka variācija tiek prezentēta spilgti dzeltenā krāsā ar spīdīgi melnu jumtu un papildu ārējiem pielāgojumiem, kas pieejami tikai prezentētajam jaunumam.

Mitsubishi Airtrek ienāk Eiropas tirgū

Eiropas tirgū ienāk vēl viens jauns Mitsubishi Airtrek krosovers. Auto sola labu tehnisko aprīkojumu, konkurētspējīgu izskatu, kā arī tehnisko aprīkojumu, kas ļoti atšķiras no tā līdziniekiem. Kādas ziņas ir, ka šis modelis kļūs pilnīgi elektrisks. Tālāk mēs jums pastāstīsim par visām šī jaunuma

Atelier Lightweight Edition pārsteidz ar rūpīgu BMW izpēti

Slavenā Lightweight Edition studija beidzot ir pārņēmusi BMW.

Elektromagnētiskā koncepcija Mithos

Elektromagnētiskais transportlīdzeklis (EV) Mithos ir portugāļu dizainera Tiago Migela Inacio radījums.

Konceptauto Cisitalia 202E

Šī gada Ženēvas autoizstādē tika demonstrēts satriecošs jauns konceptauto, ko projektējuši un uzbūvējuši Turīnas Eiropas Dizaina institūta studenti.
Лучший автомобиль