Pārveidotais Changan Eado Plus sasniedza Krieviju


Changan Auto Corporation budžeta klases Eado Plus sēriju izlaiž kopš 2018. gada, bet Krievijas tirgum auto dīleru plauktos parādījās pavisam nesen, un uzreiz atjauninātā versijā ar modificētiem bamperiem, radiatora režģi un sānu detaļām, kuras galvas optika vienmērīgi ieiet.

Sākotnēji Ķīnā bija iespēja iepriekš pasūtīt hečbeka formā, taču drīz vien ražotājs pārtrauca ražot automašīnas ar palielinātu bagāžnieka tilpumu.

Tāpēc šodien ir pieejama tikai klasiskā variācija ar 1,4 litru četrcilindru dzinēju ar turbokompresoru. Krievijas Federācijai dzinēja jauda tika samazināta līdz 155 zirgspēkiem un 225 ņūtoniem griezes momentu, savukārt vietējie automašīnu izplatītāji ir aprīkoti ar iekšdedzes dzinēju ar 160 zirgspēkiem un 260 N * m.


Transmisija ir robotizēta pārnesumkārba ar septiņiem diapazoniem un dubulto sajūgu. Braukšanas riteņi uz priekšu ar trim braukšanas režīmiem ir "ekonomija", "standarta" un "sports".http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Hyundai atklāj jaunu Santa Cruz pikapu

Hyundai ir izlaidis videoklipu, kuru visi fani ir gaidījuši ar nepacietību, parādot Santa Cruz pikapa iespējas.

Hibrīds Geely Jiaji PHEV iepriecinās ar nobraukumu

Mēs bieži runājam par to, ka Ķīnas automobiļu rūpniecība ir vienu soli priekšā pārējām elektromobiļu un hibrīdautomobiļu jomā. Tajā pašā laikā Eiropas autobraucējs bieži vien nezina, par kuriem modeļiem ir runa. Mūsu šodienas viesis izlabos šo kļūdu, jo ar savu piemēru viņš demonstrēs Āzijas

Vecas automašīnas Vācijas muzejā

Vācijas Transporta muzejs ir Vācijas muzeja filiāle. Tas aizņem atsevišķu lielu istabu, kas sadalīta 3 istabās. Ieeja un ekskursijas sākums (tas ir, pašpārbaude) sākas no halles numur 3 un tad caur halli numur 2, kur var apskatīt dažādas auto detaļas ārzemju auto

Pārdošanā nonāca budžeta klases sedans Skoda Slavia

Jaunais Skoda Slavia sedans nonāk sērijā. Nākamais budžeta modelis no Čehijas parādīs pircējiem visas priekšrocības, ko sniedz moderna lēta automašīna, kas lepojas ar pilnīgi saprātīgu iespēju kopumu un labu izskatu. Tālāk ir sniegta detalizēta novitātes analīze.

Toyota Avanza saņēma jaunu paaudzi

Toyota Avanza pārgāja uz jaunu paaudzi, kā rezultātā DNGA arhitektūra atvadījās no rāmja konstrukcijas un ieguva priekšējo riteņu piedziņu. Turklāt tika ievērojami paplašināts automašīnu dzinēju klāsts, kā arī tika pabeigts dizains. Pilns būtisko jauninājumu saraksts - zemāk.
Лучший автомобиль