Hyundai atklāj jaunu Santa Cruz pikapu

Hyundai ir izlaidis videoklipu, kuru visi fani ir gaidījuši ar nepacietību, parādot Santa Cruz pikapa iespējas.

Tiek pieņemts, ka oficiālā jaunuma prezentācija notiks tuvāk aprīļa beigām.

Atgādināsim, ka jaunuma "brālis / māsa" ir tā paša nosaukuma modifikācija, kas tika prezentēta 2015. gadā. Dizains nav daudz mainījies. Galvenā atšķirība slēpjas izmēros - "mazais brālis" ir nedaudz lielāks.

Automašīna darbojas ar 4 cilindru benzīna motoru. Uzņēmuma pārstāvji paziņoja, ka galvenā mērķauditorija ir ASV un Kanādas iedzīvotāji. Viņi ir pārliecināti, ka maz ticams, ka šāds modelis būs populārs Eiropā un Āzijā. Tomēr šādas piegādes var pat nebūt vajadzīgas. Jau sen ir zināms, ka Hyundai ir milzīgs sekotāju skaits Ziemeļamerikā. Mēs runājam gan par bagātākajiem cilvēkiem, gan par vidusslāni.

Aprakstītais modelis uz konveijera tiks palaists līdz 2021. gada rudens beigām. Montāža notiks rūpnīcā Alabamā.

Ir svarīgi atzīmēt, ka mēnesi iepriekš Hyundai jau bija pārsteigusi auto pasauli. Viņi prezentēja staigājošu pārveidojošu automašīnu. Tās galvenā priekšrocība ir spēja orientēties sarežģītā reljefā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Toyota Avanza saņēma jaunu paaudzi

Toyota Avanza pārgāja uz jaunu paaudzi, kā rezultātā DNGA arhitektūra atvadījās no rāmja konstrukcijas un ieguva priekšējo riteņu piedziņu. Turklāt tika ievērojami paplašināts automašīnu dzinēju klāsts, kā arī tika pabeigts dizains. Pilns būtisko jauninājumu saraksts - zemāk.

Jaunās paaudzes elektriskā Kia Soul pārskats

Šobrīd Kia Soul modelis ir ļoti populārs Eiropā.

Audi A6 Allroad Quattro - burtiski visi sapņo par šo modeli

Ceturtās paaudzes Audi A6 noteikti ir pelnījis rūpīgu autobraucēju pārbaudi visā pasaulē.

Jaguar I-Pace apskats

Iepazīstinām ar 2020. gada labāko automašīnu.

Mitsubishi Airtrek ienāk Eiropas tirgū

Eiropas tirgū ienāk vēl viens jauns Mitsubishi Airtrek krosovers. Auto sola labu tehnisko aprīkojumu, konkurētspējīgu izskatu, kā arī tehnisko aprīkojumu, kas ļoti atšķiras no tā līdziniekiem. Kādas ziņas ir, ka šis modelis kļūs pilnīgi elektrisks. Tālāk mēs jums pastāstīsim par visām šī jaunuma
Лучший автомобиль