Hyundai Creta pēc atjaunināšanas saņēma vairākus dzinējus

Hyundai Creta beidzot ir atjaunināts Eiropas tirgum. Budžeta modelis var lepoties ar pāris jauniem benzīna dzinējiem, būtiskām izmaiņām pieejamajos apdares līmeņos, kā arī virkni jaunu iespēju, kas iepriekš nebija pieejamas šīs automašīnas īpašniekiem. Tomēr iesim secībā un runāsim par visiem atjauninājuma aspektiem.
Starp jaunajiem dzinējiem izceļas pieticīgs benzīna aspirācijas dzinējs ar 115 ZS. un 144 ņūtonmetru griezes moments. Jaunais motors darbojas ne tikai ar sešpakāpju manuālo, bet arī ar IVT variatoru, kas tika pievienots kā opcija pašreizējā atjauninājuma ietvaros. Piedziņa ir tikai priekšā.

Runājot par ārējām izmaiņām, tos pārstāv jauni 17 collu diski, lieliska optika, radiatora režģis un līstes. Salons kļuvis nedaudz ietilpīgāks, pateicoties jaunu, ergonomiskāku sēdekļu uzstādīšanai, kā arī mazākai stūrei.
No papildu opcijām tagad ir pieejama vidēja multimediju sistēma, klimata kontrole ar automātisku darbību, kā arī apsildāmi priekšējās rindas sēdekļi. Kopumā Creta atjauninājums izskatās ļoti kvalitatīvs un cienīgs. Žēl tikai, ka jaunā versija mašīnas pašizmaksai pieliks +15 procentus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Elektromagnētiskā koncepcija Mithos

Elektromagnētiskais transportlīdzeklis (EV) Mithos ir portugāļu dizainera Tiago Migela Inacio radījums.

Godīgs pārskats par pavisam jauno Mazda CX-30

Automašīnu entuziasti no Eiropas ir pārsteigti par ārkārtas automašīnas spilgtumu.

Milzu Kia Telluride apskats

Kia beidzot laidis klajā patiesi lielu automašīnu.

Vecas automašīnas Vācijas muzejā

Vācijas Transporta muzejs ir Vācijas muzeja filiāle. Tas aizņem atsevišķu lielu istabu, kas sadalīta 3 istabās. Ieeja un ekskursijas sākums (tas ir, pašpārbaude) sākas no halles numur 3 un tad caur halli numur 2, kur var apskatīt dažādas auto detaļas ārzemju auto
Лучший автомобиль