Jaguar I-Pace apskats

Iepazīstinām ar 2020. gada labāko automašīnu.

Automašīna saņēma tik augstu statusu no vairākām vērtīgām versijām uzreiz. Eksperti uzskata, ka šis Jaguar ir daudzkārt gaišāks un interesantāks par Tesla krosoveru. Modeļa galvenā priekšrocība ir tā, ka tas paātrinās uzreiz.

Arī automašīnu entuziasti, kuri ir piedzīvojuši jaunumu, norāda uz tā veiklību. Automašīna nav skaļš. Troksnis pazūd, tiklīdz jūs noņemat kāju no gāzes pedāļa. Modelis uzreiz reaģē uz jūsu "komandām". Līdz 100 km / h tas paātrinās 4,8 sekundēs. Tomēr ir paredzēts arī ātruma ierobežojums. Šis rādītājs ir 200 km / h.

Pilnībā tiek novērsts ripošanas risks, iebraucot asos pagriezienos. Tas notiek neskatoties uz to, ka automašīna sver vairāk nekā 2 tonnas. Kopumā, braucot, nepamet pilnīgas drošības sajūta. Autovadītājam rodas iespaids, ka viņš var viegli kontrolēt visu, kas notiek apkārt.

Elektroniskā pildīšana ir ļoti “gudra” un “gādīga”. Tiklīdz jūs sākat zaudēt galvu no ātrumiem un trakiem manevriem, modelis izslēgs jūsu stūres pastiprinātāju, kā arī motora vilci. Tas ir nepieciešams, lai laikus mainītu viņu domas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Milzu Kia Telluride apskats

Kia beidzot laidis klajā patiesi lielu automašīnu.

Labākās idejas par stūres regulēšanu

Stūres regulēšana šodien noderēs ikvienam autobraucējam, kurš vēlas atjaunināt iecienītās automašīnas interjeru.

Opel iepazīstināja ar minivenu Combo-e Life

Vācu zīmols beidzot parādīja pasaulei pilnīgi elektrisku minivenu.

Atelier Lightweight Edition pārsteidz ar rūpīgu BMW izpēti

Slavenā Lightweight Edition studija beidzot ir pārņēmusi BMW.

Audi iepazīstina ar e-tron GT premium elektrisko sedanu

E-tron GT elektriskā sporta automašīna no Audi beidzot ir iegājusi konveijerā.
Лучший автомобиль