Jaguar I-Pace apskats

Iepazīstinām ar 2020. gada labāko automašīnu.

Automašīna saņēma tik augstu statusu no vairākām vērtīgām versijām uzreiz. Eksperti uzskata, ka šis Jaguar ir daudzkārt gaišāks un interesantāks par Tesla krosoveru. Modeļa galvenā priekšrocība ir tā, ka tas paātrinās uzreiz.

Arī automašīnu entuziasti, kuri ir piedzīvojuši jaunumu, norāda uz tā veiklību. Automašīna nav skaļš. Troksnis pazūd, tiklīdz jūs noņemat kāju no gāzes pedāļa. Modelis uzreiz reaģē uz jūsu "komandām". Līdz 100 km / h tas paātrinās 4,8 sekundēs. Tomēr ir paredzēts arī ātruma ierobežojums. Šis rādītājs ir 200 km / h.

Pilnībā tiek novērsts ripošanas risks, iebraucot asos pagriezienos. Tas notiek neskatoties uz to, ka automašīna sver vairāk nekā 2 tonnas. Kopumā, braucot, nepamet pilnīgas drošības sajūta. Autovadītājam rodas iespaids, ka viņš var viegli kontrolēt visu, kas notiek apkārt.

Elektroniskā pildīšana ir ļoti “gudra” un “gādīga”. Tiklīdz jūs sākat zaudēt galvu no ātrumiem un trakiem manevriem, modelis izslēgs jūsu stūres pastiprinātāju, kā arī motora vilci. Tas ir nepieciešams, lai laikus mainītu viņu domas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Vecas automašīnas Vācijas muzejā

Vācijas Transporta muzejs ir Vācijas muzeja filiāle. Tas aizņem atsevišķu lielu istabu, kas sadalīta 3 istabās. Ieeja un ekskursijas sākums (tas ir, pašpārbaude) sākas no halles numur 3 un tad caur halli numur 2, kur var apskatīt dažādas auto detaļas ārzemju auto

Pārdošanā nonāca budžeta klases sedans Skoda Slavia

Jaunais Skoda Slavia sedans nonāk sērijā. Nākamais budžeta modelis no Čehijas parādīs pircējiem visas priekšrocības, ko sniedz moderna lēta automašīna, kas lepojas ar pilnīgi saprātīgu iespēju kopumu un labu izskatu. Tālāk ir sniegta detalizēta novitātes analīze.

Audi iepazīstina ar e-tron GT premium elektrisko sedanu

E-tron GT elektriskā sporta automašīna no Audi beidzot ir iegājusi konveijerā.

Nissan izlaidīs elektrisko krosoveru

2020. gadā Nissan izlaida elektrisko krosoveru ar nosaukumu Ariya.
Лучший автомобиль