Audi iepazīstina ar e-tron GT premium elektrisko sedanu

E-tron GT elektriskā sporta automašīna no Audi beidzot ir iegājusi konveijerā.

Modelis tiek ražots Böllinger Höfe rūpnīcā. Ražošanas telpas tiek uzskatītas par priekšplānā. Patiesībā šī ir tehnoloģiski vismodernākā platforma no visa uzņēmuma rīcībā esošā. Vēl nav plānots aprakstīto elektrisko sporta automašīnu montēt citās valstīs.

Pati automašīnas koncepcija tika prezentēta vēl 2018. gadā. Tomēr tās ražošanu bija iespējams izveidot tikai tagad. Sākotnējā dizainā tika veiktas vairākas svarīgas izmaiņas. Piemēram, pēdējā brīdī spoguļu forma tika mainīta - tie kļuva lielāki. Acīmredzot šāds solis bija saistīts ar drošības apsvērumiem.

Vēl viena svarīga detaļa ir tā, ka e-tron GT tika pārbaudīts tikai virtuāli. Tika nolemts atteikties no "materiālajiem" prototipiem. Skeptiķi apgalvoja, ka virtuālos posmus ražošanas posmos šodien var veikt tikai ar dārgas ārzemju programmatūras palīdzību.

Viss izrādījās vienkāršāk. Audi nav pasūtījusi programmatūru no vadošajiem Amerikas IT uzņēmumiem. Tā vietā viņi neatkarīgi izveidoja nodaļu, kas atbild par šo darbu. Pieeja izrādījās pamatota. Pēc ekspertu prognozēm auto tiks pārdots ar blīkšķi!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Ideju pielāgošana: Gazer CM-6007 multimediju sistēma

Jebkuru Eiropas automašīnu šodien var pārveidot pēc jūsu ieskata.

Jaunais hečbeks Peugeot 308 pārsteidz ar tehnisko potenciālu

"Trešais" Peugeot 308 beidzot tika prezentēts 2021. gada marta beigās.

Opel iepazīstināja ar minivenu Combo-e Life

Vācu zīmols beidzot parādīja pasaulei pilnīgi elektrisku minivenu.

Milzu Kia Telluride apskats

Kia beidzot laidis klajā patiesi lielu automašīnu.
Лучший автомобиль