Audi iepazīstina ar e-tron GT premium elektrisko sedanu

E-tron GT elektriskā sporta automašīna no Audi beidzot ir iegājusi konveijerā.

Modelis tiek ražots Böllinger Höfe rūpnīcā. Ražošanas telpas tiek uzskatītas par priekšplānā. Patiesībā šī ir tehnoloģiski vismodernākā platforma no visa uzņēmuma rīcībā esošā. Vēl nav plānots aprakstīto elektrisko sporta automašīnu montēt citās valstīs.

Pati automašīnas koncepcija tika prezentēta vēl 2018. gadā. Tomēr tās ražošanu bija iespējams izveidot tikai tagad. Sākotnējā dizainā tika veiktas vairākas svarīgas izmaiņas. Piemēram, pēdējā brīdī spoguļu forma tika mainīta - tie kļuva lielāki. Acīmredzot šāds solis bija saistīts ar drošības apsvērumiem.

Vēl viena svarīga detaļa ir tā, ka e-tron GT tika pārbaudīts tikai virtuāli. Tika nolemts atteikties no "materiālajiem" prototipiem. Skeptiķi apgalvoja, ka virtuālos posmus ražošanas posmos šodien var veikt tikai ar dārgas ārzemju programmatūras palīdzību.

Viss izrādījās vienkāršāk. Audi nav pasūtījusi programmatūru no vadošajiem Amerikas IT uzņēmumiem. Tā vietā viņi neatkarīgi izveidoja nodaļu, kas atbild par šo darbu. Pieeja izrādījās pamatota. Pēc ekspertu prognozēm auto tiks pārdots ar blīkšķi!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Atelier Lightweight Edition pārsteidz ar rūpīgu BMW izpēti

Slavenā Lightweight Edition studija beidzot ir pārņēmusi BMW.

Nissan izlaidīs elektrisko krosoveru

2020. gadā Nissan izlaida elektrisko krosoveru ar nosaukumu Ariya.

"Rolls-Royce" ziņo par pārdošanas uzplaukumu

Šķiet, ka globālā krīze nav ietekmējusi Rolls-Royce peļņu.

Labākās idejas par stūres regulēšanu

Stūres regulēšana šodien noderēs ikvienam autobraucējam, kurš vēlas atjaunināt iecienītās automašīnas interjeru.
Лучший автомобиль