Hibrīds Geely Jiaji PHEV iepriecinās ar nobraukumu

Mēs bieži runājam par to, ka Ķīnas automobiļu rūpniecība ir vienu soli priekšā pārējām elektromobiļu un hibrīdautomobiļu jomā. Tajā pašā laikā Eiropas autobraucējs bieži vien nezina, par kuriem modeļiem ir runa. Mūsu šodienas viesis izlabos šo kļūdu, jo ar savu piemēru viņš demonstrēs Āzijas autobūves priekšrocības.
Iepazīstieties ar jauno hibrīda minivenu Geely Jiaji PHEV, kas Eiropā maksā nedaudz vairāk par 20 tūkstošiem eiro. Hibrīda spēkstaciju pārstāv atmosfēriskais dzinējs ar 184 ZS jaudu. un 300 ņūtonmetru griezes momentu, kas strādā vienā komandā ar diezgan jaudīgu 52 kW elektromotoru.

Paralēli mums ir uzlādējams hibrīds, kura akumulatoru var pilnībā “uzlādēt” no sadzīves elektrības kontaktligzdas. Nobraukums ar vienu uzlādi ir iespaidīgi 82 kilometri, kas var lepoties ar Eiropas autoražotāju augstākās klases sedanu un krosoveru hibrīdversijām.
Runājot par izskatu un komfortu, arī tie ir visaugstākajā līmenī. Sēdekļi pārklāti ar ādu, digitālais instrumentu panelis, multimediju sistēma ar vadītāja palīgiem. Tas viss un vēl daudz, daudz vairāk saspiests ļoti saprātīgā cenā. Nu ko tu tagad domā!?http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Ideju pielāgošana: Gazer CM-6007 multimediju sistēma

Jebkuru Eiropas automašīnu šodien var pārveidot pēc jūsu ieskata.

Hyundai atklāj jaunu Santa Cruz pikapu

Hyundai ir izlaidis videoklipu, kuru visi fani ir gaidījuši ar nepacietību, parādot Santa Cruz pikapa iespējas.

Octavia sporta versija pārsteidza eiropiešus

Skoda nesen pasaulei prezentēja sportiskāku Octavia versiju, un Eiropas automašīnu ražošanas nozares eksperti atklāti paziņo, ka tas ir ļoti drosmīgs solis.

Jaguar I-Pace apskats

Iepazīstinām ar 2020. gada labāko automašīnu.

Hyundai jaunais elektriskais krosovers ir gatavs kļūt par līderi savā nišā

Hyundai elektrisko krosoveru Ioniq 5 iepazīstināja 2021. gada februārī.
Лучший автомобиль