Hyundai jaunais elektriskais krosovers ir gatavs kļūt par līderi savā nišā

Hyundai elektrisko krosoveru Ioniq 5 iepazīstināja 2021. gada februārī.

Modelis saņēma milzīgu daudzumu pozitīvu atsauksmju no auto ekspertiem. Daudzi no viņiem apgalvo, ka Ionic 5 veiktspējas ziņā ir viegli priekšā Kona Electric.

Turklāt Hyundai Kona Electric modelis nebūt nav neveiksmīgs. Automašīna tika labi pārdota pat Ziemeļamerikā. Vienīgais Kona Electric trūkums bija lēns ātrums. Mēs nedrīkstam aizmirst arī par mašīnas spontānas sadegšanas gadījumiem. Tas sabojāja korejiešu reputāciju.

Tomēr Hyundai inženieri negrasījās padoties. Tāpēc citā dienā tika prezentēts Ionic 5. Galvenā automašīnas priekšrocība ir tā, ka tā tiek uzlādēta ļoti ātri. Eksperti atzīmēja arī salona plašumu.

Jau sen ir zināms, ka elektriskie krosoveri pasaules auto gigantiem ir vissvarīgākā attēla sastāvdaļa. Prezentētais attēla produkts ir gatavs, lai glābtu Hyundai reputāciju. Ja nav spontānas sadegšanas, kas zobus būtu novirzījis uz malu, tad modelis var sasniegt labus rezultātus tirgū.

Korejas inženieri īpašu uzmanību pievērsa salona apdarei. Tagad krēslu apdarei tie izmanto ekoloģiskus un patīkamus taustes materiālus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Bruņots Kanādas apvidus auto Gurkha

Šis nežēlīgais apvidus auto no Kanādas iepūtīs jūsu iztēli.

Audi A6 Allroad Quattro - burtiski visi sapņo par šo modeli

Ceturtās paaudzes Audi A6 noteikti ir pelnījis rūpīgu autobraucēju pārbaudi visā pasaulē.

Audi iepazīstina ar e-tron GT premium elektrisko sedanu

E-tron GT elektriskā sporta automašīna no Audi beidzot ir iegājusi konveijerā.

Octavia sporta versija pārsteidza eiropiešus

Skoda nesen pasaulei prezentēja sportiskāku Octavia versiju, un Eiropas automašīnu ražošanas nozares eksperti atklāti paziņo, ka tas ir ļoti drosmīgs solis.

Jaguar I-Pace apskats

Iepazīstinām ar 2020. gada labāko automašīnu.
Лучший автомобиль