Hyundai jaunais elektriskais krosovers ir gatavs kļūt par līderi savā nišā

Hyundai elektrisko krosoveru Ioniq 5 iepazīstināja 2021. gada februārī.

Modelis saņēma milzīgu daudzumu pozitīvu atsauksmju no auto ekspertiem. Daudzi no viņiem apgalvo, ka Ionic 5 veiktspējas ziņā ir viegli priekšā Kona Electric.

Turklāt Hyundai Kona Electric modelis nebūt nav neveiksmīgs. Automašīna tika labi pārdota pat Ziemeļamerikā. Vienīgais Kona Electric trūkums bija lēns ātrums. Mēs nedrīkstam aizmirst arī par mašīnas spontānas sadegšanas gadījumiem. Tas sabojāja korejiešu reputāciju.

Tomēr Hyundai inženieri negrasījās padoties. Tāpēc citā dienā tika prezentēts Ionic 5. Galvenā automašīnas priekšrocība ir tā, ka tā tiek uzlādēta ļoti ātri. Eksperti atzīmēja arī salona plašumu.

Jau sen ir zināms, ka elektriskie krosoveri pasaules auto gigantiem ir vissvarīgākā attēla sastāvdaļa. Prezentētais attēla produkts ir gatavs, lai glābtu Hyundai reputāciju. Ja nav spontānas sadegšanas, kas zobus būtu novirzījis uz malu, tad modelis var sasniegt labus rezultātus tirgū.

Korejas inženieri īpašu uzmanību pievērsa salona apdarei. Tagad krēslu apdarei tie izmanto ekoloģiskus un patīkamus taustes materiālus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Milzu Kia Telluride apskats

Kia beidzot laidis klajā patiesi lielu automašīnu.

Indiete Mahindra izlaidīs budžeta krosoveru

Iekšējās personas ziņo par interesantām ziņām no Indijas.

Hyundai atklāj jaunu Santa Cruz pikapu

Hyundai ir izlaidis videoklipu, kuru visi fani ir gaidījuši ar nepacietību, parādot Santa Cruz pikapa iespējas.

Jaguar I-Pace apskats

Iepazīstinām ar 2020. gada labāko automašīnu.
Лучший автомобиль