Jaunās paaudzes elektriskā Kia Soul pārskats

Šobrīd Kia Soul modelis ir ļoti populārs Eiropā.

Visvairāk eiropiešiem patīk maksas noturēšanas ilgums. Jaudas rezerve patiešām ir ļoti pienācīga. Turklāt ar šo resursu pietiek pat uz sliktiem ceļiem, kad automašīnai ir jātērē vairāk enerģijas.

Kas attiecas uz trūkumiem, ir svarīgi izcelt pārāk ilgu uzlādi. Daudzi autobraucēji nevēlas tērēt tik daudz laika atkritumu tvertnē. Kopumā automašīna ir ideāli piemērota jauniešiem. Vecākiem cilvēkiem, kuriem jau ir bērni, vislabāk izvēlēties citus modeļus.

No "pildījuma" ir svarīgi izcelt tā paša diska klātbūtni kā Kona Elektro. Ja maksa ir pilna, tad automašīna var viegli veikt 450 km. Šajā modelī ir daudz elektronikas, kas atvieglo vadītāja darbu. Tādējādi automašīnu var ieteikt iesācējiem, kuri joprojām jūtas nedroši uz ceļa.

Automašīna līdz "simtiem" paātrinās 8 sekundēs. Auto entuziasti apstiprina, ka vadīt modeli ir ļoti patīkami. Ir laba manevrēšanas spēja. Automašīna ir stabila, iebraucot asos pagriezienos. Arī par drošību nav sūdzību. Ir skaidrs, ka modeļa pārdošanas apjomi Eiropā pieaugs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Opel iepazīstināja ar minivenu Combo-e Life

Vācu zīmols beidzot parādīja pasaulei pilnīgi elektrisku minivenu.

"Rolls-Royce" ziņo par pārdošanas uzplaukumu

Šķiet, ka globālā krīze nav ietekmējusi Rolls-Royce peļņu.

Ideju pielāgošana: Gazer CM-6007 multimediju sistēma

Jebkuru Eiropas automašīnu šodien var pārveidot pēc jūsu ieskata.

Audi iepazīstina ar e-tron GT premium elektrisko sedanu

E-tron GT elektriskā sporta automašīna no Audi beidzot ir iegājusi konveijerā.

Jaguar I-Pace apskats

Iepazīstinām ar 2020. gada labāko automašīnu.
Лучший автомобиль