Pārskats par savdabīgo Mitsuoka Orochi sporta automašīnu

Japānai ir arī savs "čūska Gorīničs".

Tas ir briesmīgs pūķis ar nosaukumu Orochi. Viņam par godu tika nosaukts, iespējams, visdīvainākais un visnopietnākais sporta auto no Japānas. Modelis ir vecs. Tas jau sen ir izņemts no ražošanas. Tomēr nekad nesāp atkal apbrīnot šo tehnoloģiju brīnumu.

Japāņi šai leģendai pat sarīkoja "gulbju dziesmu". 5 eksemplāru apjomā tika izlaista atvadu modifikācija, ko sauc par Final Orochi. Katru no šiem modeļiem var iegādāties par 120 000 USD.
Korpuss ir izgatavots no stikla šķiedras. Dizains ir īpaši stilizēts kā graciozs čūska. Priekšā ir avārijas kaste. Tādējādi šis "sporta zēns" nebaidās no galvas sadursmēm. Dzinējs ir Toyota V6. Motora tilpums ir 3,3 litri. "Automātiski" - 5 soļi. 233 zirgspēki. Maksimālais ātrums ir 222 km / h.

Uzņēmuma galvenā mītne paskaidroja, ka konstrukcijas īpašību dēļ mašīnā nevar instalēt jaunākās drošības sistēmas. Nu, modeļa rekonstrukcija būs pārāk dārga. Tāpēc tika nolemts atteikties no turpmākas Orochi ražošanas. Japāņi ir pārliecināti, ka tuvākajā nākotnē varēs radīt interesantākas sporta automašīnas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Milzu Kia Telluride apskats

Kia beidzot laidis klajā patiesi lielu automašīnu.

Indiete Mahindra izlaidīs budžeta krosoveru

Iekšējās personas ziņo par interesantām ziņām no Indijas.

Opel iepazīstināja ar minivenu Combo-e Life

Vācu zīmols beidzot parādīja pasaulei pilnīgi elektrisku minivenu.

Ideju pielāgošana: Gazer CM-6007 multimediju sistēma

Jebkuru Eiropas automašīnu šodien var pārveidot pēc jūsu ieskata.
Лучший автомобиль