Citroen C3 Aircross pārdzīvo sejas korekciju

Citroen C3 Aircross ir labs vidējas klases franču krosovers, ko šobrīd labi pārdod daudzās Austrumeiropas valstīs. Automašīnai trūkst zvaigžņu no debesīm un tā stingri ieņem savu budžeta nišu, piedāvājot pircējiem saprātīgu iespēju komplektu par nelielu naudu. Nesen modelis saņēma pieticīgu atjauninājumu, par kuru mēs runāsim tālāk.
Pašreizējo modeļa modernizāciju var saukt par pārveidošanu, jo tā galvenokārt sastāv no Citroen C3 Aircross izskata atjaunināšanas. Krosovers saņēma jaunu “purnu” ar svaigu režģi, LED optiku un apzīmogotu kapuci. Tāpat tika nomainīti riteņi, kas izskatās diezgan interesanti.

Turklāt automašīnu dzinēju klāsts ir nedaudz paplašinājies. Tagad klientiem ir pieejamas pāris iespējas benzīna dzinējiem ar vidējo jaudu 130 ZS. Sešu joslu automātiskā kā transmisija palika nemainīga. Tomēr viņš savu darbu paveica pietiekami labi. Junioru apdares ir aprīkotas ar piecu ātrumu manuālo.
Kopumā atjauninājums izrādījās ne tik niecīgs. Tajā pašā laikā pieticīgās automašīnas izmaksas tirgū tiek solītas noturēt tajās pašās robežās. Lieki piebilst, ka ar savu cenu Citroen C3 Aircross piekukuļo autobraucējus, kuri nolemj to iegādāties.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Opel iepazīstināja ar minivenu Combo-e Life

Vācu zīmols beidzot parādīja pasaulei pilnīgi elektrisku minivenu.

Indiete Mahindra izlaidīs budžeta krosoveru

Iekšējās personas ziņo par interesantām ziņām no Indijas.

Audi A6 Allroad Quattro - burtiski visi sapņo par šo modeli

Ceturtās paaudzes Audi A6 noteikti ir pelnījis rūpīgu autobraucēju pārbaudi visā pasaulē.

Toyota Avanza saņēma jaunu paaudzi

Toyota Avanza pārgāja uz jaunu paaudzi, kā rezultātā DNGA arhitektūra atvadījās no rāmja konstrukcijas un ieguva priekšējo riteņu piedziņu. Turklāt tika ievērojami paplašināts automašīnu dzinēju klāsts, kā arī tika pabeigts dizains. Pilns būtisko jauninājumu saraksts - zemāk.

Ideju pielāgošana: Gazer CM-6007 multimediju sistēma

Jebkuru Eiropas automašīnu šodien var pārveidot pēc jūsu ieskata.
Лучший автомобиль