Jaunais hečbeks Peugeot 308 pārsteidz ar tehnisko potenciālu

"Trešais" Peugeot 308 beidzot tika prezentēts 2021. gada marta beigās.

Ekspertus visvairāk pārsteidza modeļa tehniskās iespējas. Šeit tiešām ir milzīgs daudzums elektronikas. Ir pat elektrostacija, kuru var uzlādēt no kontaktligzdas.

Mēs nedrīkstam aizmirst par balss vadību. Aklās zonas monitorings ir pārsteidzošs - virs 70 metriem. Ir 4 kameras, kas nodrošina visaptverošu redzamību. Kad automašīna brauc atpakaļgaitā, spoguļi automātiski sasveras. Arī automašīna reaģē uz gājējiem jebkurā gaismā.

Testi parādīja, ka jaunais hečbeks ir neticami veikls. Ražotājs uzskata, ka šādai automašīnai būs ļoti ērti pārvarēt sastrēgumus un sastrēgumus. Tomēr automašīna patiešām ir ļoti veikls un veikls.eksperti atzīmēja arī mūsdienu virsbūves dizainu Salīdzinot ar to, daudzi no jaunākajiem modeļiem jau šķiet novecojuši.

Uzņēmuma pārstāvji teica, ka, pirmkārt, viņi ir orientēti uz Eiropas tirgu. Sūtījumi uz ASV un Āziju ir iespējami tikai izņēmuma gadījumos. Tomēr maz ticams, ka pieprasījums no otras puses radīsies. Galu galā Ziemeļamerikas tirgus tagad ir pārsātināts.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Jaunais hečbeks Peugeot 308 pārsteidz ar tehnisko potenciālu

"Trešais" Peugeot 308 beidzot tika prezentēts 2021. gada marta beigās.

"Rolls-Royce" ziņo par pārdošanas uzplaukumu

Šķiet, ka globālā krīze nav ietekmējusi Rolls-Royce peļņu.

Nissan izlaidīs elektrisko krosoveru

2020. gadā Nissan izlaida elektrisko krosoveru ar nosaukumu Ariya.

Octavia sporta versija pārsteidza eiropiešus

Skoda nesen pasaulei prezentēja sportiskāku Octavia versiju, un Eiropas automašīnu ražošanas nozares eksperti atklāti paziņo, ka tas ir ļoti drosmīgs solis.

Godīgs pārskats par pavisam jauno Mazda CX-30

Automašīnu entuziasti no Eiropas ir pārsteigti par ārkārtas automašīnas spilgtumu.
Лучший автомобиль