Opel iepazīstināja ar minivenu Combo-e Life

Vācu zīmols beidzot parādīja pasaulei pilnīgi elektrisku minivenu.

Par to ir runāts apmēram gadu. Autoworld gaidīja visinteresantāko jaunumu. Un viņas ekspertu prezentācija nepārprotami nepievīla.

Ir pieejamas divas modifikācijas uzreiz - 5 un 7 sēdvietām. Galvenās bažas bija saistītas ar apsūdzības ilgumu. Zīmola pārstāvji apliecināja, ka ar vienu uzlādi var nobraukt līdz 280 km. Atklāti sakot, rezultāts nav iespaidīgs, taču, ja tuvākajā nākotnē katrā solī būs atrodamas elektriskās degvielas uzpildes stacijas, modelis būs pieprasīts.

Tiek nodrošināta arī kravas vilkšana. Tās svars var pārsniegt 700 kg. Piekabju stabilitātes sistēma darbojas. Bankas nav iekļautas.

Starp vācu zīmola piedāvātajām priekšrocībām ir videi draudzīgums un trokšņa neesamība, braucot. Zināmā mērā jauno modeli var saukt par "ģimenes" automašīnu.

Kas attiecas uz tehniskajiem rādītājiem, automašīna līdz 100 km / h paātrinās tikai 11 sekundēs. Pietiekami labs elektriskajai automašīnai. Elektronika nozīmē tādu sistēmu klātbūtni, kas palīdz taupīt enerģiju. Akumulators atrodas apakšā. Viņa "neēd" lietderīgo vietu. Opel amatpersonas saka, ka automašīna ir kustīga un stabila.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Audi A6 Allroad Quattro - burtiski visi sapņo par šo modeli

Ceturtās paaudzes Audi A6 noteikti ir pelnījis rūpīgu autobraucēju pārbaudi visā pasaulē.

Labākās idejas par stūres regulēšanu

Stūres regulēšana šodien noderēs ikvienam autobraucējam, kurš vēlas atjaunināt iecienītās automašīnas interjeru.

Godīgs pārskats par pavisam jauno Mazda CX-30

Automašīnu entuziasti no Eiropas ir pārsteigti par ārkārtas automašīnas spilgtumu.

Audi iepazīstina ar e-tron GT premium elektrisko sedanu

E-tron GT elektriskā sporta automašīna no Audi beidzot ir iegājusi konveijerā.

Octavia sporta versija pārsteidza eiropiešus

Skoda nesen pasaulei prezentēja sportiskāku Octavia versiju, un Eiropas automašīnu ražošanas nozares eksperti atklāti paziņo, ka tas ir ļoti drosmīgs solis.
Лучший автомобиль