Godīgs pārskats par pavisam jauno Mazda CX-30

Automašīnu entuziasti no Eiropas ir pārsteigti par ārkārtas automašīnas spilgtumu.

Ja šī automašīna būtu slavenība, tad tas noteikti būtu viens no vislabāk apmaksātajiem top modeļiem. Šķiet, ka jums pat nav jābrauc ar šo skaistumu. Jums vienkārši jāstāv blakus un jāapbrīno, nenolaižot acis.

Mazda inženieri teica, ka, veidojot automašīnu, viņi vispirms pievērsa uzmanību drošībai. Aprakstītā modeļa drošības kategorija ir 5 zvaigznes. Avārijas testus veica labi pazīstamais uzņēmums Euro NCAP. Testi ir parādījuši, ka sūdzību nav.
No tehniskā "pildījuma" ir svarīgi izcelt palīdzības sistēmas klātbūtni, braucot straumēs vai sastrēgumos. Pateicoties šai sistēmai, jūs varat efektīvi novietot automašīnu pat bezcerīgākajā situācijā (uz 3 metru plākstera). Ir arī adaptīvā kruīza kontrole. Tās uzdevums ir turēt jūs drošā attālumā, kontrolēt kustības ātrumu.

Neaizmirstiet arī par visaptverošu skatu sistēmu. Autovadītājs vienmēr zina, kas notiek apkārt. Kameras jebkurā sekundē varēs nodrošināt palielinātu attēlu. Apgaismošanas sistēma ir arī pielāgojama. Jūs varat viegli kontrolēt satiksmes situāciju naktī.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Bruņots Kanādas apvidus auto Gurkha

Šis nežēlīgais apvidus auto no Kanādas iepūtīs jūsu iztēli.

Hyundai jaunais elektriskais krosovers ir gatavs kļūt par līderi savā nišā

Hyundai elektrisko krosoveru Ioniq 5 iepazīstināja 2021. gada februārī.

Indiete Mahindra izlaidīs budžeta krosoveru

Iekšējās personas ziņo par interesantām ziņām no Indijas.

"Rolls-Royce" ziņo par pārdošanas uzplaukumu

Šķiet, ka globālā krīze nav ietekmējusi Rolls-Royce peļņu.
Лучший автомобиль