Atelier Lightweight Edition pārsteidz ar rūpīgu BMW izpēti

Slavenā Lightweight Edition studija beidzot ir pārņēmusi BMW.

Tas ir par rūpīgu BMW M2 sacensību izstrādi. Visvairāk ekspertus pārsteidza stilīgais oglekļa virsbūves komplekts. Šeit ir arī riteņu arkas pagarinājumi.

Īpaša uzmanība tika pievērsta riteņiem. Inženieri no Lightweight Edition nolēma paļauties uz viltotām iespējām. Viņi arī staigāja pa salonu. Piemēram, nez kāpēc speciālistus neapmierināja rūpnīcas sēdekļi. Atjauninātās "zirglietas" bija nedaudz mīkstākas un ērtākas.

Attiecībā uz tehnisko daļu ir svarīgi izcelt efektīvākas turbīnas. Izplūdes sistēma nodrošina arī notekcauruļu klātbūtni. Mašīnas veiktspēja ir dramatiski palielinājusies. Tagad tas ir 730 zirgspēki uzreiz.

Inženieri no Lightweight Edition arī uzskatīja, ka rūpnīcas drošības sistēma atstāj daudz ko vēlamu. Visvairāk viņiem nepatika vāja atdzišana. Trūkums ir novērsts. Pagaidām nekas nav zināms par tūninga izmaksām. Tāpat netika ziņots par BMW pārstāvju reakciju. Tomēr nevar izslēgt, ka automašīna iesakņosies tirgū.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Hibrīds Geely Jiaji PHEV iepriecinās ar nobraukumu

Mēs bieži runājam par to, ka Ķīnas automobiļu rūpniecība ir vienu soli priekšā pārējām elektromobiļu un hibrīdautomobiļu jomā. Tajā pašā laikā Eiropas autobraucējs bieži vien nezina, par kuriem modeļiem ir runa. Mūsu šodienas viesis izlabos šo kļūdu, jo ar savu piemēru viņš demonstrēs Āzijas

Labākās idejas par stūres regulēšanu

Stūres regulēšana šodien noderēs ikvienam autobraucējam, kurš vēlas atjaunināt iecienītās automašīnas interjeru.

Pārveidotais Changan Eado Plus sasniedza Krieviju

Changan Auto Corporation budžeta klases Eado Plus sēriju izlaiž kopš 2018. gada, bet Krievijas tirgum auto dīleru plauktos parādījās pavisam nesen, un uzreiz atjauninātā versijā ar modificētiem bamperiem, radiatora režģi un sānu detaļām, kuras galvas optika vienmērīgi ieiet.

Nissan izlaidīs elektrisko krosoveru

2020. gadā Nissan izlaida elektrisko krosoveru ar nosaukumu Ariya.

Jaunās paaudzes elektriskā Kia Soul pārskats

Šobrīd Kia Soul modelis ir ļoti populārs Eiropā.
Лучший автомобиль