"Rolls-Royce" ziņo par pārdošanas uzplaukumu


Šķiet, ka globālā krīze nav ietekmējusi Rolls-Royce peļņu.

Globālais gigants plaukst. Nesen tās pārstāvji ziņoja, ka 2021. gada pirmajos trīs mēnešos viņiem izdevās pārdot rekordlielu skaitu savu modeļu. Pircēju vidū īpaši populāri bija tādi modeļi kā Ghost un Cullinan.

Kopumā aprakstītajā laika posmā tika pārdots vairāk nekā 1300 jaunu automašīnu. Salīdzinot ar to pašu laika periodu 2020. gadā, pieaugums pārsniedza 60%. Daudzi mūsdienu auto giganti par šādiem rādītājiem var tikai sapņot.

Tiek ziņots, ka lielākā daļa jauno pircēju ir no ASV un Ķīnas. Tomēr eksperti nav pārsteigti par šādām ziņām. Viņi labi zina, ka globālās finanšu krīzes galvenokārt skar vidusslāni. Turpretī bagātākie cilvēki vienmēr peld. Pat grūtos laikos.

Jau sen ir zināms, ka Rolls-Royce ir zīmols, kas veltīts tikai šīs pasaules visspēcīgākajiem. Mēs runājam par dolāru miljonāriem un miljardieriem.

Ķīnas ekonomika gadu no gada uzrāda spēcīgu izaugsmi. Turīgo cilvēku skaits šeit pastāvīgi palielinās. Jebkurš no šiem uzņēmējiem var mainīt Rolls-Royce modeļus vismaz reizi 12 mēnešos. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka Rolls-Royce šodien aktīvi reklamē savus produktus Ķīnas tirgū.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Indiete Mahindra izlaidīs budžeta krosoveru

Iekšējās personas ziņo par interesantām ziņām no Indijas.

Godīgs pārskats par pavisam jauno Mazda CX-30

Automašīnu entuziasti no Eiropas ir pārsteigti par ārkārtas automašīnas spilgtumu.

Hyundai atklāj jaunu Santa Cruz pikapu

Hyundai ir izlaidis videoklipu, kuru visi fani ir gaidījuši ar nepacietību, parādot Santa Cruz pikapa iespējas.

Jaguar I-Pace apskats

Iepazīstinām ar 2020. gada labāko automašīnu.
Лучший автомобиль