Mitsubishi Airtrek ienāk Eiropas tirgū

Eiropas tirgū ienāk vēl viens jauns Mitsubishi Airtrek krosovers. Auto sola labu tehnisko aprīkojumu, konkurētspējīgu izskatu, kā arī tehnisko aprīkojumu, kas ļoti atšķiras no tā līdziniekiem. Kādas ziņas ir, ka šis modelis kļūs pilnīgi elektrisks. Tālāk mēs jums pastāstīsim par visām šī jaunuma detaļām.
Zem mūsu izskatīgā vīrieša pārsega atrodas labs elektromotors, kas saražo 420 zirgspēkus. Šis dzinējs darbojas sadarbībā ar akumulatoru ar jaudu 70 kWh. Ar šo krājumu pietiek 520 km nobraukumam. wltp standarts. Vēlos atzīmēt arī krosovera uzlaboto balstiekārtu un bremžu sistēmu, kas ir Mitsubishi inženieru īpašais lepnums.

Runājot par krosovera izskatu, tas ļoti atgādina Mitsubishi Outlander, īpaši hibrīda versiju. Salonā pircējus gaida daudz vairāk jauninājumu un mājienu par automašīnas elektrisko raksturu. Tieši šeit atrodas milzīga multimediju sistēma ar skārienekrānu, kā arī stūre ar funkciju taustiņiem.
Mitsubishi Airtrek pārdošanā daudzās Eiropas valstīs nonāks līdz 2022. gada vasaras beigām. Tajā pašā laikā automašīnas izmaksas būs aptuveni 38 000 eiro par pamatkonfigurāciju, kas, redz, nav tik daudz priekš tik laba un kvalitatīva krosovera.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Audi A6 Allroad Quattro - burtiski visi sapņo par šo modeli

Ceturtās paaudzes Audi A6 noteikti ir pelnījis rūpīgu autobraucēju pārbaudi visā pasaulē.

Ideju pielāgošana: Gazer CM-6007 multimediju sistēma

Jebkuru Eiropas automašīnu šodien var pārveidot pēc jūsu ieskata.

Pārdošanā nonāca budžeta klases sedans Skoda Slavia

Jaunais Skoda Slavia sedans nonāk sērijā. Nākamais budžeta modelis no Čehijas parādīs pircējiem visas priekšrocības, ko sniedz moderna lēta automašīna, kas lepojas ar pilnīgi saprātīgu iespēju kopumu un labu izskatu. Tālāk ir sniegta detalizēta novitātes analīze.

Godīgs pārskats par pavisam jauno Mazda CX-30

Automašīnu entuziasti no Eiropas ir pārsteigti par ārkārtas automašīnas spilgtumu.
Лучший автомобиль