Vācieši ir izlaiduši uzlabotu VW Golf R 333 sēriju ar ierobežotu tirāžu


Pēdējā laikā internetā bieži uzpeld ziņas par Golf saimes paplašināšanos no vācu koncerna Volkswagen. Šoreiz ierobežota VW Golf R 333 hečbeka variācija tiek prezentēta spilgti dzeltenā krāsā ar spīdīgi melnu jumtu un papildu ārējiem pielāgojumiem, kas pieejami tikai prezentētajam jaunumam.

Nav noslēpums, ka auto ir salikts uz jau labi zināmās Golf R Performance platformas, kas spējusi nostiprināties vairākos veiksmīgos VW modeļos. Kas attiecas uz jauno Golf R 333, tad bija individuāla izplūdes sistēma ar radošiem titāna izpūtējiem, matricas gaismām, kā arī modificēta emblēma, kas atdala LED joslu priekšpusē.

Riteņi sastāv no 19. rādiusa diskiem ar izteiktiem ziliem suportiem. Salonā ir ērti krēsli no kvalitatīvas ādas un īpašs panelis ar sērijas numerāciju.


Tehniskā sastāvdaļa palika nemainīga, kas nozīmē, ka zem motora pārsega joprojām atrodas divu litru turbodzinējs ar 333 zirgspēkiem un 420 ņūtonu griezes momentu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Bruņots Kanādas apvidus auto Gurkha

Šis nežēlīgais apvidus auto no Kanādas iepūtīs jūsu iztēli.

Elektromagnētiskā koncepcija Mithos

Elektromagnētiskais transportlīdzeklis (EV) Mithos ir portugāļu dizainera Tiago Migela Inacio radījums.

Citroen C3 Aircross pārdzīvo sejas korekciju

Citroen C3 Aircross ir labs vidējas klases franču krosovers, ko šobrīd labi pārdod daudzās Austrumeiropas valstīs. Automašīnai trūkst zvaigžņu no debesīm un tā stingri ieņem savu budžeta nišu, piedāvājot pircējiem saprātīgu iespēju komplektu par nelielu naudu. Nesen modelis saņēma pieticīgu

Hyundai jaunais elektriskais krosovers ir gatavs kļūt par līderi savā nišā

Hyundai elektrisko krosoveru Ioniq 5 iepazīstināja 2021. gada februārī.
Лучший автомобиль