Octavia sporta versija pārsteidza eiropiešus

Skoda nesen pasaulei prezentēja sportiskāku Octavia versiju, un Eiropas automašīnu ražošanas nozares eksperti atklāti paziņo, ka tas ir ļoti drosmīgs solis.

Pagaidām nav skaidrs, cik labi šī modifikācija tiks pārdota. Tomēr čehu zīmola ambīcijas uzvar. Ir pilnīgi skaidrs, ka viņi neplāno atzīmēt laiku.

Modifikācijas nosaukums ir spilgts un skanīgs - Sportline. Ir pieejami gan pacelšanas mehānisms, gan universāls. Īpašu uzmanību pievērsiet stūrei. Skoda inženieri ir darījuši visu iespējamo, lai padarītu modeli viegli vadāmu lielā ātrumā.

Bija arī daži laika garam atbilstoši jauninājumi. Lieta ir tāda, ka DVR tagad var savienot ar atpakaļskata spoguļiem. Un tas viss tāpēc, ka viņiem tagad ir USB savienotājs. Drošība arī nerada jautājumus. Ir izveidota sadursmju novēršanas sistēma. Līnijā ietilpst gan dīzeļa, gan benzīna dzinēji.

Iepriekš tika ziņots, ka 2021. gadā Skoda nerada īpašas ekonomiskas problēmas. Eiropā viņai izdevās palielināt pārdošanas apjomu par 35%. Ļoti labs rādītājs. It īpaši globālās krīzes laikā, ko izraisījahttp://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Elektromagnētiskā koncepcija Mithos

Elektromagnētiskais transportlīdzeklis (EV) Mithos ir portugāļu dizainera Tiago Migela Inacio radījums.

Hyundai atklāj jaunu Santa Cruz pikapu

Hyundai ir izlaidis videoklipu, kuru visi fani ir gaidījuši ar nepacietību, parādot Santa Cruz pikapa iespējas.

Godīgs pārskats par pavisam jauno Mazda CX-30

Automašīnu entuziasti no Eiropas ir pārsteigti par ārkārtas automašīnas spilgtumu.

Mitsubishi Airtrek ienāk Eiropas tirgū

Eiropas tirgū ienāk vēl viens jauns Mitsubishi Airtrek krosovers. Auto sola labu tehnisko aprīkojumu, konkurētspējīgu izskatu, kā arī tehnisko aprīkojumu, kas ļoti atšķiras no tā līdziniekiem. Kādas ziņas ir, ka šis modelis kļūs pilnīgi elektrisks. Tālāk mēs jums pastāstīsim par visām šī jaunuma

Audi A6 Allroad Quattro - burtiski visi sapņo par šo modeli

Ceturtās paaudzes Audi A6 noteikti ir pelnījis rūpīgu autobraucēju pārbaudi visā pasaulē.
Лучший автомобиль