Ideju pielāgošana: Gazer CM-6007 multimediju sistēma

Jebkuru Eiropas automašīnu šodien var pārveidot pēc jūsu ieskata.

Gazer CM-6007 multivides sistēma ir piemērota kā viens no elektroniskajiem komponentiem. Sistēma būs īpaši aktuāla vecākām automašīnām. Optimāla iespēja modernizēt automašīnu.

Priekšplānā mēs redzam 7 collu planšetdatoru ar ļoti pienācīgu izšķirtspēju. Iebūvētā atmiņa ir 32 GB, kas kopumā arī nav slikti. Barošana ir pievienota aizmugurē. Ir arī mikrofons. Ir iespējams pieslēgt GPS antenu.

No priekšrocībām es vēlētos izcelt 4 jaudīgus skaļruņus. Šīs funkcijas patiks mūzikas mīļotājiem, kuriem patīk klausīties mūziku lielā ātrumā. Tiek nodrošināta zemfrekvences skaļruņa klātbūtne. Darbības laikā nav jābaidās no pārkaršanas. Ražotājs pievērsa īpašu uzmanību šim punktam. Masas spuras uz lietas ir atbildīgas par atdzišanu.

Vēl viens plus ir iespēja savienot atpakaļskata kameras. Ja vēlaties, varat viegli izveidot arī 360 grādu skatu. Daži automašīnu entuziasti steidzas uz augšu, sakārtojot papildu monitorus pat pasažieriem (ļoti, ļoti noderīga funkcija ilgtermiņa ceļojumiem).http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Līdzīgas ziņas

Indiete Mahindra izlaidīs budžeta krosoveru

Iekšējās personas ziņo par interesantām ziņām no Indijas.

Jaguar I-Pace apskats

Iepazīstinām ar 2020. gada labāko automašīnu.

Hyundai Creta pēc atjaunināšanas saņēma vairākus dzinējus

Hyundai Creta beidzot ir atjaunināts Eiropas tirgum. Budžeta modelis var lepoties ar pāris jauniem benzīna dzinējiem, būtiskām izmaiņām pieejamajos apdares līmeņos, kā arī virkni jaunu iespēju, kas iepriekš nebija pieejamas šīs automašīnas īpašniekiem. Tomēr iesim secībā un runāsim par visiem

Auto lombards ērta kreditēšana

Viens no populārākajiem iekšzemes kreditēšanas veidiem mūsdienās ir automašīnu lombards.

Octavia sporta versija pārsteidza eiropiešus

Skoda nesen pasaulei prezentēja sportiskāku Octavia versiju, un Eiropas automašīnu ražošanas nozares eksperti atklāti paziņo, ka tas ir ļoti drosmīgs solis.
Лучший автомобиль